FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA ADRES www.czewarpg.pl
Strony: 1
Wątek Zamknięty
Administrator
Linie autobusowe dzienne podmiejskie
Linia Kierunek Kierunek Uwagi
53 Piłsudskiego Poczesna – OSP poszczególne kursy skrócone do pętli przy ulicy Południowej (Poczesna)
57 Olsztyn - Rynek (przystanek początkowy Piłsudskiego) Olsztyn - Rynek (przystanek początkowy Os. pod Wilczą Górą) linia jednokierunkowa, wraca jako linia 67
58 Piłsudskiego - Kusięta - Olsztyn - Piłsudskiego - linia okrężna , poszczególne kursy skrócone do Olsztyna
59 Piłsudskiego - Olsztyn - Kusięta – Piłsudskiego - linia okrężna
65 Piłsudskiego Poczesna – Zawodzie
67 Piłsudskiego Biskupice poszczególne kursy przejeżdżają przez Skrajnicę, w obu kierunkach
68 Piłsudskiego Poczesna – Nierada
69 Dworzec Główny PKP Poczesna – Nierada poszczególne kursy skrócone do pętli w Mazurach (Poczesna)
Linie autobusowe nocne
Linia Kierunek Kierunek Uwagi
N1 II Aleja NMP Dźbów
N2 II Aleja NMP Rząsawa każdy kurs w kierunku Rząsawy, przez wjazd na pętle przy ul. Kontkiewicza
N3 II Aleja NMP - Gnaszyn - II Aleja NMP - linia okrężna
N4 II Aleja NMP - Jesienna - II Aleja NMP - linia okrężna
Linie specjalne
Linia Kierunek Kierunek Uwagi
90 Cmentarz Komunalny Cmentarz Kule kursuje tylko we Wszystkich Świętych
AzaT Kucelin - szpital Fieldorfa Nila kursuje zamiast tramwaju wzdłuż wyłączonego z ruchu torowiska
Offline
Wątek Zamknięty
Strony: 1